top of page

Sztuczna inteligencja wkracza do programu hotelowego NFHotel


Sztuczna inteligencja (AI - artificial intelligence) jest obecnie jednym z najbardziej ekscytujących i dynamicznie rozwijających się obszarów technologii. W NFHotel wprowadziliśmy (jako pierwszy program hotelowy w Polsce, a może nawet i na świecie) sztuczną inteligencję do swojego systemu, aby ułatwić codzienną pracę

z aplikacją, zarządzanie obiektem i zapewnić gościom wyjątkową obsługę.


NFHotel stawia na sztuczną inteligencję od OpenAI

Wykorzystując najnowsze osiągnięcie od OpenAI - ChatGPT, czyli nowoczesny system konwersacji, oparty na sztucznej inteligencji, stworzyliśmy inteligentnego Asystenta AI. Z powodzeniem odpowiada on na pytania użytkowników, pomaga zarządzać obiektem i rozwiązywać problemy. Asystent AI to narzędzie, które uczy się na bieżąco, reagując na zadawane mu pytania.

A dodatkowo dostępny jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wdrożenie sztucznej inteligencji w NFHotel to krok w stronę jeszcze lepszej

i prostszej obsługi programu.


Przykłady wykorzystania AI w NFHotel

Jednym z podstawowych zamysłów wprowadzenia asystenta AI do NFHotel była pomoc użytkownikom w codziennych czynnościach.

Dzisiaj AI bez problemu jest w stanie odpowiedzieć na takie pytania jak: jak zmienić cenę, gdzie zmienię kwotę za opłatę miejscową, jak wystawić korektę do faktury i wiele, wiele więcej.

To nieoceniona pomoc dla nowych recepcjonistów, którzy mają sporo pytań. Zamiast pytać managera czy dzwonić do naszego supportu, teraz skorzystają

z Asystenta AI.

To też pomoc w zarządzaniu obiektem i obsłudze Gości. Bo poza wiedzą z obsługi programu nasz asystent posiada też wiedzę z zakresu hotelarstwa.


Przyszłość AI

Wdrożenie Asystenta AI w NFHotel to dopiero początek. Sztuczna inteligencja może być wykorzystywana do automatyzacji wielu procesów, w tym rezerwacji, obsługi gości, zarządzania dostępnością, pokojami i wielu innych. AI może również pomóc w tworzeniu wyjątkowych indywidualnych doświadczeń dla gości, aby czuli się wyjątkowo.


NFHotel to aplikacja, która cały czas się rozwija. Dążymy do tego, żeby zautomatyzować jak najwięcej procesów w obiektach noclegowych. Wkrótce użytkownicy mogą więc się spodziewać jeszcze więcej nowości.


O nas

NFHotel to program hotelowy skupiający pracę obiektu w jednej aplikacji. Pomaga w dystrybucji i sprzedaży noclegów, usprawnia zarządzanie i obsługę Gości.

By zaoszczędzić Twój czas i zwiększyć zyski. Rezerwacje online będą wpadać automatycznie na Twój kalendarz w NFHotel.


Sztuczna inteligencja w NFHotel: https://nfhotel.pl/sztuczna-inteligencja

318 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

תגובות


bottom of page