top of page

Wydarzenia i eventy branży hotelarskiej.

REBULDING 2022

REBULDING 2022

wyjątkowa formuła wydarzenia oparta na 4 filarach

Inspiracje - Działanie - Współpraca - Wymiana doświadczeń

Hotel Trends Poland & CEE 2022

Hotel Trends Poland & CEE 2022

Hotel Trends Poland & CEE jest największym i najważniejszym w regionie CEE forum dla Top Managementu branży hotelowej, które gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów tego rynku z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy. To najskuteczniejsza platforma do zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

Automatyzacja w HoReCa 2022

Automatyzacja w HoReCa 2022

Spotkaj się z nami 29 września w hotelu Radisson Blu w Zakopanem i odkryj świat najnowocześniejszych technologii hotelarskich.

Hotel Marketing Conference

Hotel Marketing Conference

Hotel Marketing Conference 2022 to wyjątkowe połączenie tradycyjnej konferencji ze światem online. Oglądaj wydarzenie z każdego miejsca na świecie. To właśnie TUTAJ czekają na Ciebie merytoryczne prezentacje podane w wyjątkowy sposób. Dowiedz się jak technologia może wesprzeć Cię na każdym etapie Guest Journey.

Hotel Investors Meeting

Hotel Investors Meeting

Konferencja ukierunkowana głównie na inwestorów hotelarskich, uczestników ich projektów inwestycyjnych, także condo, właścicieli hoteli i innych obiektów noclegowych, nabywców apartamentów … wszystkich którzy angażują się w realizację hotelarskich projektów inwestycyjnych.

Konferencja Hotel Meeting

Konferencja Hotel Meeting

Konferencja o roli ludzi w branży hotelowej.

Zawsze traktuj swoich pracowników tak,
jakbyś chciał, aby oni traktowali Gości.
Stephen R. Covey

bottom of page