top of page

Hotel Marketing Conference

Webinar 26.08_edited.jpg

The Journey starts HERE

Podróż gościa i jego doświadczenia z Twoim hotelem zaczynają się dużo wcześniej niż przy check-inie. Pierwszym krokiem jest technologia, z którą spotyka się szukając inspiracji online. Podczas tegorocznego wydarzenia udamy się w każdy z etapów guest journey, żeby pokazać Ci w jaki sposób z pomocą narzędzi online będziesz mógł generować więcej rezerwacji bezpośrednich i maksymalizować swoje przychody. To właśnie TUTAJ zdobędziesz niezbędne know-how w prowadzeniu biznesu hotelowego.


Perfect match

HMC 2022 będzie idealnym połączeniem prezentacji oraz praktycznych paneli dyskusyjnych. Niezależnie od tego czy będziesz oglądał wydarzenie na żywo, czy będziesz przed ekranem komputera w tym samym stopniu będziesz mógł stanowić istotną część wymiany wiedzy i doświadczeń. W tym roku bardziej niż kiedykolwiek wcześniej skupimy się na omówieniu etapów Guest Journey i tego jak technologia może wesprzeć Cię w realizacji postawionych celów. Nie zabraknie również tak ważnych obecnie tematów z obszaru zarządzania, w tym szczególnie zarządzania młodymi zespołami.


Wyjątkowa platforma eventowa

Dzięki innowacyjnej platformie eventowej będziesz mógł poczuć się jak na wydarzeniu na żywo. Streaming, czaty, dedykowane pokoje, w których spotkasz naszych ekspertów, czy wirtualne stoiska sponsorskie to tylko niektóre z opcji tego narzędzia!www:

Czas:

poniedziałek, 24 października 2022 8:00:00 UTC

Miejsce:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, plac Sławika i Antalla, Katowice, Polska

bottom of page