top of page

Rozdaliśmy Staż w 🇯🇵Japonii 🥳

HotelManiaTo dzieje się na serio! Weronika Roczniewska, tegoroczna maturzystka w Zespole Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych w Gdyni i Iza Niewdzięczna, absolwentka Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie, wygrały tygodniowy staż w Japonii. Konkurs Hotelmania i Meeting15 - #jedziemydojaponii, został rozstrzygnięty 17.12.2021 w Hilton Garden Inn Krakow Airport.


Ten projekt zaczął się przy lotnisku, potem przy lotnisku celebrowaliśmy finał #jedziemydojaponii, a już niedługo dla wyjątkowej dwójki, na lotnisku rozpocznie się podróż pełna możliwości.

Pierwszy live nadaliśmy z Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Zapoczątkowaliśmy w ten sposób pierwszą edycję blisko rocznych zmagań z serii Hotelmania WorldTour. Potem stopniowo odkrywaliśmy kartę po karcie, aż wyciągnęliśmy asa z rękawa – propozycję Pawła Jabłońskiego, CEO Meeting15 S.A. zaproszenia najlepszej dwójki uczestników na staż w siedzibie japońskiej spółki Meeting15 – Tokio. To oczywiście nie koniec. W każdym kolejnym roku będziemy nagradzać najbardziej zaangażowanych, w świadome i konsekwentne budowanie swojej profesjonalnej marki uczniów szkół technicznych z branży HORECA / TRAVEL / MICE. Będą się zmieniać tylko destynacje ;)

– mówi Miłosz Stanisławski, Pan HOTelarz, założyciel marki Hotelmania.


Uczestnicy mieli do wykonania łącznie 19 zadań, których celem było przede wszystkim pokazanie ich największych wewnętrznych wartości – otwartości, odwagi, kreatywności, umiejętności nawiązywania nowych angażujących relacji, gotowości do wykonania o jeden krok więcej. Niektórzy uczestnicy sami odkrywali w sobie te wartości, angażując się w kolejne kroki zbliżające ich do finału. W tym roku zaczęła się kształtować nowa osobowość Hotelarza.

Do gry można było dołączyć w każdym momencie. Jednak najbardziej „opłacalne” było skorzystanie z możliwości zaproszenia Hotelmanii na spotkanie do swojej szkoły i na podstawie zadania domowego po tym spotkaniu, napisanie własnej historii przyszłego sukcesu - #storychallenge. Zwycięstwo w pierwszym kroku, dawało pierwszym uczestnikom nie tylko bardzo ważne punkty. Pozwoliło im również na odbycie mikro-staży ufundowanych przez hotele współpracujące z Hotelmanią:


  • Hotel Arłamów

  • Hotel Grand Lubicz - Uzdrowisko Ustka

  • H15 Boutique Hotel

  • Nosalowy Park Hotel & Spa

  • HAVET Hotel Resort & Spa Dźwirzyno

  • Zamek Topacz

  • Hilton Garden Inn Krakow Airport

  • Airport Hotel Okęcie

  • Merci Boutique Hotel


Nagrania z pierwszymi bohaterkami staży będzie można zobaczyć już w styczniu na kanale https://www.youtube.com/c/TeamHotelmania