top of page

Jak wybrać hotel na wakacje z dziećmi? - miniporadnik dla amatorów aktywnego wypoczynku


Wybór odpowiedniego hotelu na wakacje z dziećmi może być wyzwaniem, ale mamy nadzieję nieco ten proces ułatwić. W tym artykule skupimy się na często umniejszanym czy wręcz pomijanym aspekcie ośrodków wypoczynkowych, jakim są usługi rekreacyjne w hotelu.


Oczywiście, dla wielu osób nadal najważniejszymi czynnikami nadal będą cena, udogodnienia w pokojach albo odległość obiektu od atrakcji, które chcą zwiedzić, ale nasz miniporadnik jest dla tych, którzy obawiają się nudy w hotelu w brzydką pogodę. Przedstawimy najbardziej interesujące, nowoczesne formy rekreacji udostępniane w ośrodkach wypoczynkowych.


Nowoczesne formy rekreacji

Obecnie wybór usług rekreacyjnych w hotelu jest bardzo szeroki. Oprócz bardzo powszechnych basenów, centrów odnowy biologicznej, solariów czy saun coraz częściej można spotkać rozwiązania przyciągające uwagę swoją oryginalnością.


Najciekawsze usługi rekreacyjne w hotelu

Jeśli chodzi o nowoczesne formy rekreacji w ośrodkach wypoczynkowych, na uwagę zasługują z pewnością jumping pillow (czyli dmuchana poducha do skakania), atlas treningowy z regulacją obciążenia oraz nietuzinkowe urządzenia zabawowe oferowane przez producentów placów zabaw dla dzieci.


Nowości od producentów placów zabaw dla dzieci

Każdy producent placów zabaw pracuje pod presją dynamicznie zmieniających się potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów na świecie - dzieci. To właśnie z myślą o nich powstają fantastyczne zjazdy linowe, różne rodzaje trampolin, linaria o fantastycznych kształtach, zaawansowane ścianki wspinaczkowe, rozbudowane zestawy zabawowe czy też zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół pojazdy i gumowe figury.


Pośród tych wszystkich zabawek zdecydowanie wyróżnia się poduszka do skakania dla dzieci - Jumping pillow


Jumping pillow - poduszka do skakania

Poduszka do skakania, której angielska nazwa jumping pillow przyjęła się także w Polsce, to nowinka i prawdziwa perełka w ofercie producentów placów zabaw dla dzieci. Dzięki wytrzymałemu materiałowi, z jakiego ją wykonano, możliwe jest jednoczesne skakanie wielu osób - od kilku do nawet kilkudziesięciu na największych modelach.


Godny zaufania producent placu zabaw będzie miał w swojej ofercie poduszki do skakania, których kolory nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Dobrze też, jeśli istnieje opcja instalacji zadaszenia nad dmuchaną poduchą do skakania - chroni to naszą jumping pillow przed nadmiernym nagrzewaniem się i innymi warunkami pogodowymi niesprzyjającymi aktywności na świeżym powietrzu.


Atlas treningowy z regulacją obciążenia

Zewnętrzny atlas treningowy z regulacją obciążenia to sprzęt, który pozwala wykonać trening nieróżniący się jakościowo od tego znanego z tradycyjnych siłowni, a to dzięki zastosowaniu systemu przesuwanych po stalowej szynie ciężarków. Ćwiczenia odbywają się na świeżym powietrzu, co stanowi ogromną zaletę, bo dzięki temu możliwe jest zapewnienie lepszego dotlenienia organizmu oraz odpowiedniej podaży witaminy D.


Podsumowanie

Jak przyzna chyba każdy producent, place zabaw dla dzieci to wyjątkowo wymagający segment. Projektanci urządzeń zabawowych muszą mieć stale otwartą głowę, aby nadążyć za szybko zmieniającą się modą oraz rosnącymi oczekiwaniami małych użytkowników.


Rodzinna rekreacja w hotelu może być naprawdę zróżnicowana. Jeśli wybierzemy hotel, zwracając uwagę na oferowane w nim nowoczesne formy rekreacji, będziemy w stanie każdemu członkowi rodziny zapewnić coś, co mu się spodoba. Najnowszymi hitami w zakresie usług rekreacyjnych w hotelu są dmuchana poducha do skakania jumping pillow oraz atlas treningowy z regulacją obciążenia. Artykuł powstał we współpracy z firmą Active Line, polskim producentem placów zabaw dla dzieci, nadmuchiwanych poduszek do skakania, urządzeń fitness i prawdziwych siłowni zewnętrznych, czyli atlasów treningowych z regulacją obciążenia. Ofertę można znaleźć na stronie https://activeline.eu/

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page