top of page

Bezpłatne szkolenia dotyczące sztucznej inteligencji w hotelarstwie


sztuczna inteligencja w hotelach


Tylko w Polish Hoteliers !


Z przyjemnością informujemy, że czytelnicy serwisu i członkowie społeczności Polish Hoteliers mają wyjątkową okazję do wzięcia udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń dotyczących sztucznej inteligencji w hotelarstwie.

Szkolenia te są organizowane i prowadzone przez Lead Akademia - centrum edukacji AI, które zdobyło uznanie dzięki swojemu profesjonalizmowi i innowacyjnemu podejściu do nauczania.Kluczowe informacje o szkoleniu:

• Bezpłatne: Cykl szkoleń jest w pełni darmowy dla wszystkich czytelników Polish Hoteliers.

• Czas trwania: Począwszy od 21.09 przez kolejne 4 dni, uczestnicy będą otrzymywać wiedzę w przystępnej formie, dostosowanej do potrzeb branży hotelarskiej.

• Tematyka: Szkolenie skupia się na praktycznych aspektach wykorzystywania sztucznej inteligencji w hotelarstwie, pomagając uczestnikom zrozumieć, jak technologia ta może przyczynić się do rozwoju ich biznesu.


Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem potencjału sztucznej inteligencji w swoim hotelu, to jest to idealna okazja, aby zgłębić temat i dowiedzieć się więcej.


Zapisz się już dziś i dołącz do grona profesjonalistów, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży hotelarskiej.


Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w szkoleniu, kliknij tutaj.


Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu edukacyjnym!

179 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page