top of page

Tristan Hotel & SPA

Rodzinny, kameralny hotel nad morzem, blisko natury. W ofercie znajduje się 57 klimatyzowanych pokoi, basen kryty, basen odkryty, sala zabaw dla dzieci i regionalna kuchnia.

ul. Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie

+48 55 267 26 00

Tristan Hotel & SPA

TRISTAN HOTEL & SPA JEDYNY LUKSUSOWY HOTEL W TEJ CZĘŚCI WYBRZEŻA.
Kąty Rybackie to mała miejscowość, położona między Stegną a Krynicą Morską. W Tristan Hotel & SPA zadbaliśmy o bogatą ofertę rekreacyjną dla dzieci i dorosłych udowadniając, że wypoczynek nad morzem Bałtyckim może być udany nie tylko latem. Jeśli marzysz o prawdziwym relaksie wybierz Krainę Wybrzeża, gdzie znajdziesz szerokie piaszczyste plaże, orzeźwiające morskie powietrze oraz cudownie pachnący sosnami las.
W Tristan Hotel & SPA na Gości czeka 57 komfortowych, klimatyzowanych pokoi, w tym 2 apartamenty i 3 pokoje typu studio. Strefa spa obejmuje 2 baseny (wewnętrzny i zewnętrzny), jacuzzi, brodzik dla dzieci, grotę solną i 2 sauny. W pełni wyposażone centrum fitness, kręgielnia, kort tenisowy oraz wypożyczalnia rowerów pozwolą na aktywne spędzanie wolnego czasu. Hotel jest idealny dla rodzin z dziećmi, dla najmłodszych przygotowany został klubik Morska Kraina i plac zabaw. Do dyspozycji rodziców są także łóżeczka dla niemowlaków, podgrzewacze, wanienki oraz inne udogodnienia.

SPA INSPIROWANE BURSZTYNEM
Inspiracją do stworzenia Isolda SPA była uzdrawiająca moc pochodząca od matki natury, bursztyn bałtycki, a także tradycyjne rytuały pielęgnacyjne z różnych zakątków świata. Zapewniają one niepowtarzalne wrażenia, poruszając wszystkie zmysły. Doskonale relaksują ciało i przenoszą świadomość w tajemnicze i inspirujące miejsca świata. Szczególnie polecamy autorskie zabiegi z wykorzystaniem naturalnego bursztynu bałtyckiego.

WYŚMIENITA KUCHNIA LOKALNA
Szef kuchni Restauracji Kobaltowa korzysta z regionalnych składników od lokalnych dostawców i serwuje doskonałe dania z ryb słono- i słodkowodnych, lokalne ślimaki, swojskie pasztety i wędzone na miejscu wędliny.

KONFERENCJE I IMPREZY INTEGRACYJNE
Tristan Hotel & SPA to także doskonałe centrum konferencyjne dla regionu. 3 nowoczesne sale z pełnym dostępem do światła dziennego. Wzbogacenie relacji w grupie poprzez wspólną aktywność to oryginalne narzędzie, a wyjazd poza mury firmy zawsze otwiera nowe możliwości na rozwój kreatywności.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

5

%

false

true

więcej:

bottom of page