top of page

Kocierz Hotel & SPA

Jedno miejsce, milion wspomnień! Doznaj ich w sercu Parku Krajobrazowego Beskidu Małego.

Beskidzka 206, 34-120 Targanice, Polska

+48 33 8750600

Kocierz Hotel & SPA

Na szczycie Przełęczy Kocierskiej ( 750m.n.p.m.) leży Kocierz Hotel&SPA. Otoczeni beskidzkimi lasami od lat tworzymy miejsce, które pochłania nas bez reszty. Energię czerpiemy z bliskości natury, czystego powietrza i niepowtarzalnych widoków. Jesteśmy tu dla Ciebie niezależnie od tego czy planujesz relaks z rodziną, wyjazd firmowy czy organizację przyjęcia. Otwórz się na relaks i odprężenie w strefie SPA i Wellness. Zachwyci Cię atmosfera i propozycje zabiegów, pomagających osiągnąć równowagę, o którą tak ciężko w pośpiechu dnia codziennego.
Sercem Kocierz Hotel & SPA jest karczma. To co nas wyróżnia to góralska atmosfera – jest ciepło, przytulnie i niezwykle klimatycznie. W zimne wieczory ogrzejesz się przy palenisku, latem odpoczniesz na tarasie widokowym, a w weekend posłuchasz góralskiej muzyki na żywo. Jesteśmy dumni z tradycji Beskidów, co łatwo dostrzec w naszym propozycjach kulinarnych. Karczma Kocierz to regionalne dania, domowe przetwory, lokalni dostawcy oraz cykliczne festiwale dań sezonowych, czy dań z dziczyzny, gęsiny i jagnięciny.
Kocierz Hotel&SPA to idealne miejsce na aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Parki linowe, paintball, szlaki turystyczne, boisko, korty tenisowe, ekologiczny aquapark, stoki narciarskie to tylko kilka z naszych propozycji. Podczas pakietów skorzystasz także z animacji dla dzieci, wycieczek, zajęć ruchowych, lekcji tańca czy spotkań z podróżnikami. Kocierz Hotel & SPA to także nocne życie w Klubie K2 znanym z kameralnych koncertów czy stand-up’u. Nasze położenie oraz infrastrukturę docenili organizatorzy Tour de Pologne, Runmageddonu, Kocierz Extreme Triathlon oraz wielu innych znanych eventów.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

10

%

true

true

więcej:

bottom of page