top of page

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój, Poland

+48 41 378 88 00

Hotel Sloneczny Zdroj Medical SPA Wellness

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness w Busku Zdroju.

Designerski, nowoczesny, elegancki, a zarazem magiczny i przytulny. Tu wypoczniesz oraz zrelaksujesz się w nastrojowym SPA, a wykwalifikowani fizjoterapeuci zadbają o Twoje zdrowie. Dzięki docenionej w całym kraju restauracji Ponidzie, przeżyjesz fascynującą podróż kulinarną.

Wykorzystując walory naturalnych źródeł wód siarczkowych, Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. W obiekcie można skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów z zakresu balneoterapii, fizykoterapii oraz kinezyterapii. Nowoczesne Vitality Medical SPA & Wellness posiada 44 gabinety wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny oraz SPA. Słoneczny Zdrój jest uznawany w kraju za jeden z najlepszych ośrodków rehabilitacyjnych.

Z kolei w strefie Wellness znajdziemy basen, jacuzzi i sauny (fińska i IR) oraz tężnie solankową. W centrum SPA zadbamy o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego, oddając się błogiej relaksacji. W profesjonalnie przygotowanych gabinetach oferowane są zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże pielęgnacyjne, ceremonie Wellness.

O Restauracji Ponidzie można powiedzieć, że to coś więcej niż tylko restauracja… to raczej coś na kształt „galerii potraw”. Z wyjątkową kombinacją dań będących połączeniem kuchni świata, polskiej i regionalnej, bryluje pośród innych restauracji w regionie. Część gastronomiczną hotelu tworzą ponadto Klub Kalejdoskop z trzema niezależnymi salami (Mars, Venus i Winiarnią) i bogatą ofertą imprez, a także pawilon grillowy.

Z myślą o zagospodarowaniu czasu wolnego pomiędzy zabiegami, Słoneczny Zdrój przygotował dla Gości: taras słoneczny, ogród z oczkiem wodnym i placem zabaw, czytelnię i kids corner. Dla osób aktywnych natomiast Cardio Room, kręgielnię, bilard, boule, wypożyczalnię rowerów i kijków nordic walking, a także wielofunkcyjną halę sportową (tenis, piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka).

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

5

%

true

true

więcej:

bottom of page