top of page

Hotel Skipper

TAK DALEKO OD ZGIEŁKU - TAK BLISKO TRÓJMIASTA, TYLKO 15 M OD MORZA

ul. Sztormowa 2, 81-198 Rewa

+48 538 316 470

Hotel Skipper

Hotel Skipper**** to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt hotelowy o wysokim standardzie i marynistycznym stylu wnętrz. Gościom odwiedzającym Trójmiasto, jego mieszkańcom i nie tylko, oferuje:
• 55 komfortowych pokoi, ze 120 miejscami noclegowymi
• restaurację „Bukszpryt”z widokiem na morze
• odnowę w SPA & Wellness nad morzem z 6 gabinetami zabiegowymi, Saunarium,
z sauną fińską, łaźnią parowo-błotną, sauną infrared
• basen z wodą ozonowaną; jacuzzi
• sale konferencyjne nad morzem z dostępem do światła dziennego
• bezpłatne dla gości hotelowych, bardzo dobrej jakości łącze Wi-fi w całym obiekcie

Hotel Skipper**** jest położony w bardzo malowniczym i unikalnym miejscu jakie stanowi Mierzeja Rewska, przez miejscowych Kaszubów zwana “Szperk”. Jest to jedna z najciekawszych form brzegowych występująca nad Bałtykiem.
Ciągnący się w głąb morza ponad kilometrowy cypel piaskowy rozdziela ciepłe wody Zalewu Puckiego od bardziej słonych i chłodniejszych wód Zatoki Gdańskiej. Mierzeja w większej części jest zanurzona w wodzie i ciągnie się, aż do płycizn Półwyspu Helskiego. Po jednej stronie cypla (tzw. zawietrznej) nawet przy bardzo silnym wietrze pozostaje pas gładkiej, nie wzburzonej wody.
Ze względu na specyfikę tego zjawiska jest to wymarzone miejsce do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu i kitesurfingu, zarówno przez osoby zaawansowane, jak i początkujące.
Hotel Skipper dysponuje trzema salami konferencyjnymi z dostępem do światła dziennego oraz pełnym wyposażeniem multimedialnym (nagłośnienie, projektor, ekran, dostęp do Internetu). Powierzchnie sal : 2 sale o powierzchni 70 m2 (sala północ-południe i sala uboot), trzecia, którą można podzielić na dwie duże sale: Sala Bukszptyt 120 m2, Sala Bulaj 100 m2 (system ścian przesuwnych).

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

%

więcej:

bottom of page