top of page

Hotel Senator Konferencje & Spa

Zafunduj sobie relaks w Górach Świętokrzyskich!

Bankowa 7, 27-200 Starachowice, Poland

+41 274 03 90

Hotel Senator Konferencje & Spa

Położony u podnóża Gór Świętokrzyskich Hotel Senator w Starachowicach to doskonały cel podróży wypoczynkowej jak również miejsce organizacji przyjęć, spotkań rodzinnych czy biznesowych.
Wśród 94 pokoi oferujemy pokoje typu Classic, Comfort, Premium, De Lux , przestronne Apartamenty, a także 6 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych.
Na terenie obiektu znajduje się restauracja, która zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających klientów. Spa oraz Centrum Termalne zapewnią relaks i odpoczynek, a świetną zabawę dla najmłodszych gości zagwarantuje klub Rybki Senatorki, bawialnia, pokój gier i place zabaw na świeżym powietrzu. Mini golf natomiast świetnie sprawdza się jako rozrywka dla rodzin, przyjaciół czy uczestników szkoleń.
Ognisko? Grill? Nie ma problemu! W centrum miasta stworzyliśmy miejsce do biesiadowania.

RESTAURACJA ATRIUM – Eleganckie miejsce, które przyciąga swoim klimatem i doskonałym jedzeniem. Szef kuchni serwuje dania dbając o najbardziej wyrafinowane podniebienia, a swój kunszt potwierdza zdobywając m.in. statuetki Luksusowej Marki Roku czy Złotej Chochli.

CENTRUM TERMALNE – Dzięki wyjątkowej atmosfery panującej w centrum termalnym, ciszy i spokoju goście mogą zaznać odpoczynku i relaksu. Znajdują się w nim: basen ze ścianką wspinaczkową, jacuzzi oraz kompleks saun. W ofercie są także noce saunowe z aromaterapeutecznymi seansami.

DREAM SPA – Szeroki wachlarz usług Spa pozwoli w pełni zregenerować oraz zrelaksować nie tylko ciało ale i umysł. Zabiegi wykonywane na ekskluzywnych kosmetykach Dr Ireny Eris, masaże wykonywane przez profesjonalistów to jedne z wielu propozycji tego prestiżowego miejsca.

MINI GOLF – jest ciekawą, zapewniającą rozrywkę grą, przy której można wspólnie spędzić przyjemne chwile na świeżym powietrzu. Walorem mini golfa jest aktywność fizyczna oraz rodzinna lub przyjacielska rywalizacja, które z pewnością urozmaicą pobyt w Hotelu.

DZIECI SĄ GOŚĆMI VIP
W naszym obiekcie nie ma miejsca na nudę! Najmłodsi znajdą tu do swojej dyspozycji pokój z konsolami Playstation i Xbox, bawialnię z małpim gajem, pokój zabaw i zewnętrze place zabaw.

HOTEL PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM
Jesteśmy miłośnikami zwierząt, dlatego też serdecznie zapraszamy właścicieli czworonogów z ich pupilami.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

%

true

więcej:

bottom of page