top of page

Hotel Rezydent Kraków

Wytworne wnętrza, historyczne detale zabytkowej kamienicy, komfort w samym sercu Starego Miasta Krakowa

Grodzka 9, 31-006 Kraków, Polska

+48 12 429 54 10

Hotel Rezydent Kraków

Hotel Rezydent położony jest przy ul. Grodzkiej 9, będącej częścią historycznego Traktu Królewskiego, zaledwie 15 metrów od Rynku Głównego, w zabytkowych kamienicach z przełomu XIV i XV wieku, wpisanych na listę zabytków miasta Krakowa w latach 1966 i 1967.

Obiekt gwarantuje kameralny klimat, atrakcyjne położenie, ale przede wszystkim wysoki poziom oferowanych usług. Pomocna i przyjacielska obsługa dołoży wszelkich starań, aby pobyt w naszym hotelu i mieście Krakowie na długo pozostał w pamięci wszystkich naszych Gości.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 59 pokoi typu superior i family urządzonych tak aby pobyt w hotelu był komfortowy. Recepcja hotelowa chętnie pomoże Państwu w informacji o miejscach, które warto zobaczyć w mieście Kraków i okolicach, a także możliwościach komunikacyjnych, sprzedaży biletów na wycieczki turystyczne, organizacji transferów, rezerwacji przewodnika, rezerwacji dorożki, wynajmu samochodu, informacji i rezerwacji w restauracjach, kawiarniach, zamówienia usług typu fryzjer, kosmetyczka, masaż, pralnia.

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu szwedzkiego w restauracji Grodzka9 znajdującej się w jeden z części hotelu. Menu restauracji Grodzka9 to najlepsze polskie przysmaki przygotowywane w oparciu o oryginalne receptury. Potrawy komponowane są na miejscu ze świeżych i naturalnych składników, co zdecydowanie wpływa na jakość dań. Oferują też szeroki wybór pierogów, które lepione są ręcznie na bieżąco w restauracji. Ale oferta chłopskich specjałów jest znacznie szersza. W karcie nie brakuje przekąsek, zup, soczystych mięs, marynat własnego wyrobu, deserów czy rozmaitych kasz i placków.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

15

%

true

true

więcej:

bottom of page