top of page

Hotel Podklasztorze

Tu dzieje się historia

Władysława Jagiełły 1, 97-330 Sulejów, Polska

+48 607 555 627

Hotel Podklasztorze

Hotel Podklasztorze to pierwszy hotel, któremu nadano miano Pomnika Historii. To wyjątkowy obiekt w centrum Polski w Sulejowie- ok. 1,5 h od Warszawy, z autentyczną historią i niesamowitym klimatem. Tylko tutaj masz okazję odbyć prawdziwą podróż w czasie do XII wieku, spacerując po pięknych zielonych terenach, wypoczywając w stylowych apartamentach i nowoczesnej strefie SPA, kosztując pysznych tradycyjnych dań w Restauracji Miód i Wino oraz wybornego piwa z rzemieślniczego Browaru.

Przez stulecia progi opactwa gościły wiele znamienitych postaci: królów, książęta, artystów, polityków...
Miejsce to było również inspiracją dla wielu reżyserów filmowych.
To tutaj toczyła się główna akcja serialu „Janka” oraz powstały sceny do filmów takich jak: „ Pan Wołodyjowski:, „Potop”, „Naznaczony”, „Północ- Południe”.

Sąsiedztwo Jeziora Sulejowskiego wręcz zachęca do wypoczynku oraz aktywnego spędzania czasu. Wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, rejsy żaglowcem czy wyprawy wędkarskie to tylko niektóre z wielu atrakcji, które czekają na naszych Gości.

W swojej ofercie hotel posiada 58 stylowych pokoi podkreślających historyczny charakter obiektu Tylko w u nas zamieszkasz w prawdziwym Opactwie Cystersów i odbędziesz niezwykłą podróż w czasie. Do dyspozycji Gości są spersonalizowane apartamenty, cele, izby i dormitoria. Odwiedzający Podklasztorze Goście mogą sami zdecydować o wyborze pokoju. Szczególnym zainteresowaniem wśród Gości cieszy się Cela Piwowara.

Restauracja Miód i Wino to wyjątkowe miejsce. Naszą specjalnością są dania kuchni staropolskiej i oryginalne dania regionalne, a nasz browar rzemieślniczy zdobył już uznanie wielu naszych Gości.

Hotel Podklasztorze posiada jedną z najnowocześniejszych stref spa & wellness w centralnej Polsce, która zapewnia naszym Gościom dostęp do kompleksu basenowego z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, tężni solankowej, groty solnej oraz sześciu komfortowych gabinetów SPA. Monasterium Spa & Wellness to pierwsze klasztorne spa- doskonałe miejsce do relaksu, wyciszenia oraz zadbania o harmonię ciała i duszy.

Pobyt w naszym hotelu pozwala na relaks i wypoczynek, ale łączy się również z doskonałą lekcją historii tego miejsca, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

%

true

true

więcej:

bottom of page