top of page

Hotel Modrzewiówka

Hotel Modrzewiówka – miejsce, które skradnie Ci serce!

Legionistów 28, 34-143 Lanckorona, Polska

+48 33870 24 24

Hotel Modrzewiowka

Trzygwiazdkowy hotel Modrzewiówka usytuowany jest w Lanckoronie, w odległości 14 km od Suchej Beskidzkiej oraz w odległości 16,6 km od Wadowowic. Od Kalwarii Zebrzydowskiej dzieli nas tylko 4 km. Hotel położony jest w spokojnej okolicy, niespełna 15 minut spacerem od Rynku. Niezwykła cisza, zieleń okolicznych lasów oraz świeże powietrze pozwalają na odpoczynek i relaks.
Oferujemy 31 gustownie urządzonych pokoi 2, 3 i 4- osobowych, z których część posiada wyjście na przestronny taras. . Jesteśmy w stanie zapewnić nocleg nawet dla 74 osób. Posiadamy też duży, bezpłatny parking.

Mamy do dyspozycji gości saunę suchą i morką, jak również pokój gier, gdzie znajduje się stół do bilardu i piłkarzyków. Dla najmłodszych mamy dobrze wyposażony pokój zabaw oraz plac zabaw. Naszym gościom oferujemy również wachlarz przeróżnych masaży i zabiegów kosmetycznych, mini siłownię oraz kapsułę floatingową (opcja dodatkowo płatna).
Latem naszą największą atrakcją jest basen przed hotelem, z którego goście korzystać mogą bezpłatnie .Kiedy żar leje się z nieba – zapraszamy wszystkich do spędzenia dania na leżaku, przy naszym basenie z kawą na stoliku obok lub drinkiem w dłoni.
Należy wspomnieć tutaj również o naszej kuchni. Nie ma gościa, który wyjechałby niezadowolony. Codziennością są dla nas komentarze, że jedzenie było wyśmienite, smaki doskonałe, a potrawy przyrządzone z najwyższą starannością, również jeśli chodzi o stronę wizualną.
Mamy 2 sale (100 m2 i 30m2), restaurację na 80 os. i bar na 50 os., a także chatę grillową w której zmieścimy też bez problemu 60 os. Zatem jest to też hotel dedykowany dla grup, szkoleń, imprez integracyjnych.

Lanckorona to mała miejscowość niedaleko Krakowa, w której gościli m.in. Józef Piłsudski, Ignacy Mościcki, Andrzej Wajda i Marek Grechuta. Warto tutaj przyjechać i odpocząć w sielankowej atmosferze w Hotelu Modrzewiówka. Zabytkowa część hotelu - Willa Modrzewiowa, została wybudowana na wzór budownictwa alpejskiego w latach 20. XX wieku, natomiast nową część hotelu dobudowano w 2011 roku.

Lanckorona to dobry punkt wypadowy do zwiedzania:
- Ruin Zamku i w Lanckoronie oraz Rynku, który sławny jest w świecie jako cudne miejsce z unikatową zabudową. Przy Rynku znaleść można również drewnianą wiejską zabudowę sięgająca XIX wieku, a kilka kroków dalej przy ul. św. Jana 12 znajduje się kościół pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, którego historia sięga 1336 roku– 1km
- Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego i klasztortu Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, jak również Dróżki Kalwaryjskie i ich światowy ewenement – 4 km
- Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Trasy spacerowe wokół góry Lanckorońskiej
• czerwona: Dawny Trakt Królewski
• zielona: Aleja Zakochanych
• niebieska: Droga na Moczary
• żółta: Aleja Cichych Szeptów
• brązowa: Droga do Dawnego Kamieniołomu


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

10

%

true

true

więcej:

bottom of page