top of page

Hotel Kiston

Hotel Kiston - blisko natury w malowniczej scenerii Kaszub

Kistowo 26, 83-320 Sulęczyno

+48 607 300 500

Hotel Kiston

Czterogwiazdkowy Hotel Kiston położony w malowniczych Kaszubach, pośród jezior i lasów, zbudowany w 2012 r., dobudowane kolejne skrzydło w 2019r.
Łącznie dysponujemy 86 pokojami w tym 4 luksusowymi apartamentami.
Unikatowy i elegancki wystrój wnętrz to elementy, które ewidentnie nas wyróżniają. Zawsze otwarta brama, wita szeroko rozpostartymi ramionami naszych Gości, których potrzeby i oczekiwania stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.
Hotel otoczony jest zewsząd przepięknym ogrodem, a z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na otaczającą nas naturę.
Idealne miejsce na pobyty rodzinne, stylowe wesela, konferencje.
Dysponujemy dwiema salami bankietowymi:

Sala Grand Royal
Elegancko biała sala z podłogą ułożoną w jodełkę tworzy niepowtarzalną przestrzeń do nieograniczonych aranżacji i tematycznych wesel przy pięknych bankietowych stołach.
Wyodrębniona część z podwyższonym podestem dla orkiestry i atrakcji z niespodziankami sprawi, iż wesele zmieni się w piękny niepowtarzalny spektakl.
Łączna powierzchnia sali to 475m2, pomieści do 300 osób.

Sala Elegant Palace
Złocone detale sztukaterii, połyskujące kryształy w pałacowych żyrandolach, ekskluzywna rozeta marmurowo granitowa, eleganckie jasne obicie stylowych krzeseł, porcelanowa zastawa stołowa w alabastrowej bieli, nowoczesne efekty specjalne i iluminacje świetlne, ręcznie malowane niebo na sklepieniu sufitu.
Łączna powierzchnia sali to 336m2, pozwala na aranżację mieszczącą do 200 osób
Hotel posiada strefę Wellness & SPA
U nas można oddać się m.in. zabiegom pielęgnacyjnym, podczas których nastrój zbudowany zapachem i ciepłym światłem świec prowadzi każdego w świat błogiego relaksu. Podczas masażu ciało uwolni endorfiny, co pozwoli się odprężyć i zrelaksować
Atrakcje dla rodzin z dziećmi
Zapraszamy naszych najmłodszych Gości do skorzystania z nauki jazdy konno, posiadamy kręgielnie z przystosowanym torem dla najmłodszych, zaś na basenie specjalny brodzi.
Wewnętrzny oraz zewnętrzny plac zabaw.
Konferencje & Szkolenia
Jeżeli chcecie zorganizować spotkanie, szkolenie, konferencje naukową czy inną, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy cztery przestronne sale, sprzęt konferencyjny-flipchart, laptop, mikrofon bezprzewowodwy, bezprzewodowe łącze internetowe.
U nas każdy znajdzie coś dla siebie...

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

10

%

true

true

więcej:

bottom of page