top of page

Gołębia 8 Residence

Poczuj atmosferę Starego Miasta w Krakowie!

Gołębia 8, Kraków, Polska

+48 604 414 611

Golebia 8 Residence

Chcesz poczuć prawdziwą atmosferę Starego Miasta w Krakowie?

Gołębia 8 Residence to apartamenty w sercu Krakowa – pełne uroku i wyjątkowego stylu, które stworzyliśmy dla Państwa z pasją w jednej z europejskich stolic sztuki. Zaledwie kilka minut od Barbakanu, Sukiennic czy Kościoła Mariackiego znajdą Państwo w pełni funkcjonalne i oryginalnie wnętrza w całkowicie odrestaurowanej kamienicy z XV wieku.

Nasz obiekt liczy 10 pokoi oraz 9 apartamentów, które znajdują się na trzech piętrach zabytkowej kamienicy.

Apartamenty stworzyliśmy na jednej z najstarszych ulic Krakowa, której krzywizna jest znakiem historii. Przestronne, wypełnione kolorami wnętrza zapewniają prywatność i wygodę.

Dziedziniec kamienicy urzeka pięknie odnowionymi drewnianymi przyporami oraz gankami, natomiast z tarasu mogą Państwo podziwiać cudowną panoramę
Starego Miasta oraz Wawelu.

Dbając o komfort naszych Gości, nie zapomnieliśmy o udogodnieniach XXI. wieku. Każdy pokój i apartament posiada bezpłatne WiFi, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klimatyzację oraz w pełni wyposażoną kuchnię (w apartamentach) i łazienkę.

Oferujemy Państwu komfortowy nocleg od 2- do nawet 7- osobowych wnętrzach – mamy nadzieję, że spędzą w nich Państwo mile chwile.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

%

true

true

więcej:

bottom of page