top of page

Evita Hotel & SPA

U nas zaczyna się gościnność

Czerska 11, 86-150 Tleń, Polska

+48 535 945 441

Evita Hotel SPA

Nasz hotel jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki standard, nietuzinkowe podejście do Gości, malownicze położenie oraz fakt że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Zalety Hotelu:

Łatwy i szybki dojazd zaledwie 20 km od A1

Zapraszamy do hotelu w stylu Glamour położonym w samym centrum Borów Tucholskich, 20 km od autostrady A1 (1,5 h od Gdańska, 3 h od Łodzi). Hotel otoczony jest lasem, rzeką i jeziorami. Zapewniamy wypoczynek z dala od tłumu i zgiełku miast.

Spokojny wypoczynek w otoczeniu lasów i jezior

Na terenach zewnętrznych posiadamy trasy rowerowe, korty tenisowe, siłownie, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnie rowerów.

58 klimatyzowanych pokoi

W hotelu posiadamy 58 komfortowych pokoi z widokiem na kojącą zieleń. Pokoje posiadają tarasy i balkony odpowiednio wyposażone.

Atrakcje Dodatkowe

Podczas pobytu można skorzystać z siłowni wewnętrznej oraz miło spędzić czas z dzieckiem w sali zabaw.

Komfortowe SPA

Nasze SPA składa się z: dużego basenu, brodzika dla dzieci, 2 jacuzzi, strefy saun (3 sauny i solanki) oraz 6 gabinetów zabiegowych oferujących wszystkie najpopularniejsze zabiegi i masaże.

Restauracja i Kawiarnia

Do dyspozycji Gości jest również Kawiarnia z barem oraz Restauracja Amelia serwująca kuchnię polską i regionalną. Dania z dziczyzny i zupy grzybowe cudownie dopełniają całości.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

%

true

true

więcej:

bottom of page