top of page

Dworzysko

Tradycja w nowej odsłonie

aleja Spacerowa 22, 58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

+48 74 886 99 19

Dworzysko

Kompleks jest bardzo rozległy i bardzo zadbany. O zieleń na naszym terenie dba cały zespół ogrodników. Jest to miejscem z wyjątkowym klimatem. Piękne wnętrza, znakomita restauracja wyróżniona dwiema czapkami w żółtym przewodniku Gault & Millau, stadnina koni, alpaki, chata grillowa, pole do minigolfa – to wciąż nie wszystkie nasze atuty. Największym z nich jest autentyczna gościnność tego miejsca. Każdy może tu przyjść i napić się kawy w Kawiarni Szwajcarka, zjeść obiad w Restauracji Babinicz, popatrzeć na konie i alpaki czy potrenować jazdę konną, albo pobawić się z dziećmi czy odpocząć na łonie przyrody ogromnych zielonych terenów kompleksu. W Dworzysku panuje tak przyjazna atmosfera jak nigdzie indziej, a słowo gościnność nabiera tu naprawdę głębokiego znaczenia.

Naszym celem jest, aby każdy gość odwiedzający hotel Dworzysko mógł się zrelaksować, spróbować niepowtarzalnej kuchni i spędzić dobrze czas w Szczawnie Zdroju. Zespół Dworzyska to ludzie, którzy zadbają o komfort podczas wypoczynku i pomogą spełnić oczekiwania naszych gości.

Odrestaurowany XIX-wieczny folwark w rustykalnym stylu położony jest u stóp góry Chełmiec w pełnym uroku zakątku Szczawna Zdroju. Od wejścia Dworzysko tonie w oazie zieleni starych kasztanowców. Przechodząc dalej podziwiać można piękny krajobraz wypełniony malowniczymi łąkami.

Kompleks Dworzysko to stajnia, restauracja i część hotelowa. Trzy sale restauracyjne, stylowa chata grillowa oraz elegancki namiot biesiadny i odresturowana stodoła dają możliwość zorganizowania zarówno niewielkiej uroczystości w kameralnym gronie, jak i wystawnej imprezy dla kilkuset osób. Jednak nie ograniczamy się tylko do organizacji wydarzeń wewnątrz budynku.

Posiadamy doświadczenia w imprezach plenerowych do 4000 osób. Perłą naszej restauracji jest sala do live cooking’u, do której zapraszamy na kursy gotowania, pokazy, spotkania integracyjne czy kulinarne imprezy towarzyskie. Dbamy o każdy detal uroczystości organizowanych w Dworzysku.

zniżka dla członków grupy: 

akceptacja bonu turystycznego

wymiana voucherowa

15

%

true

true

więcej:

bottom of page