top of page

Qualpro

Just more revenue

Beautiful%20Nature_edited.jpg

Qualpro to technologiczny partner dla hoteli. Dostarczamy systemy zarządzania przychodami oraz kosztami, w oparciu o sztuczną inteligencję, sieci neuronowe oraz międzynarodowe standardy systematyzacji danych. Znamy się na hotelach! Nasz zespół to specjaliści z obiektów niezależnych, apartamentów, resortów, sieci hotelowych i hoteli konferencyjnych.


ProRMS


Technologia Revenue Managment System daje gwarancje wyższych przychodów poprzez automatyczne zarządzanie ceną i restrykcjami.


Prorms jest systemem zarządzany online, do sterowania  polityką cenową w hotelach i apartamentach, automatycznie aktualizujący ceny i dostępność wszytskich  kategorii pokoi w kanałach dystrybucji. Gwarantuje to optymalne wykorzystanie popytu w celu zwiększenia przychodów hotelu. Dzięki jego funkcjonalności możesz łatwo wycenić zapytania grupowe, przeanalizować wskaźniki hotelowe, wpływ eventów na popyt, czy dane konkurencji poprzez funkcję rate shopper.


W module raportów analizujesz przychody, swobodnie zmieniając formę z tabeli na wykres. Przygotowanie budżetu lub forecastu, ustalenie ceny w nadchodzącym tygodniu czy przedstawienie nowego zestawienia na spotkanie zarządu – moduł raportów umożliwi dowolna konfigurację danych oraz udostępnianie zestawień  na żywo w trakcie prezentacji.


Sprawdź sam! https://qualpro.co/


ProUSALI


System kontrolingowym w schemacie USALI zaprojektowany by maksymalizować rentowność przez kontrolę kosztów i marży.


ProUSALI to system oparty na chmurze, pobierający dane bezpośrednio z systemu finansowo-księgowego oraz hotelowego systemu operacyjnego. Bazujący na interaktywnej platformie, schemat P&L pozwala na nieograniczone zestawienia danych i porównań. Multiplikacja wskaźników umożliwia szczegółowy monitoring wyników i ułatwia zlokalizowanie  obciążeń wynikających z działań departamentu lub niespójnego procesu zakupu.


System umożliwia zdalny i bez ograniczeń dostęp do odczytywania wyników na bieżąco. Unikatowe rozwiązania wprowadza moduł „ what if”, w którym określając warunki symulujemy końcowy bilans kosztów. Niezastąpione narzędzie  w realizacji budżetu oraz podejmowaniu codziennych decyzji
w zakresie kosztów operacyjnych i zarządzania.


Sprawdź sam! https://qualpro.co/prousali-pl/


Akademia Qualpro & Doradztwo


Hotelarstwo to pasja, ale wymaga wiedzy i zaangażowania. My to rozumiemy, mamy doświadczenie. Chcemy się nim dzielić. W ramach Akademii Qualpro prowadzimy kompleksowe szkolenia w zakresie Revenue Managmentu , sprzedaży usług hotelowych, rachunkowości zarządczej na bazie USALI. Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z usług doradztwa i consultingu, które obejmuje indywidualne i praktyczne wsparcie w zakresie zarządzania przychodami  i kosztami. Pomożemy w interpretacji danych historycznych, konfiguracji raportów, analizowaniu trendów, zbudowaniu spójnych zasad pricingu i segmentacji, zarządzaniu kanałami dystrybucji lub stosowaniu restrykcji prowadzących do optymalizacji.


Sprawdź sam! https://qualpro.co/akademia/

Władysława Reymonta 13, 50-225 Wrocław, Polska

+48 713 773 107

bottom of page