top of page

Qualpro

Just more revenue

Beautiful%20Nature_edited.jpg

Qualpro dostarcza hotelom rozwiązania i narzędzia wspomagające analizę danych i podejmowanie decyzji w zakresie zarządzania przychodami. Oferujemy wsparcie hotelarzom z zakresu Revenue Managementu na różnych płaszczyznach. Poznaj naszą ofertę:


System proRMS to w pełni funkcjonalne narzędzie do zarządzania polityką cenową w hotelach i apartamentach, które automatycznie aktualizuje cenę i dostępność różnych kategorii pokoi w wielu kanałach dystrybucji dla wszystkich segmentów. Gwarantuje optymalne wykorzystanie popytu w celu zwiększenia przychodów hotelu. Dzięki jego funkcjonalności możesz łatwo wycenić zapytania grupowe, przeanalizować w różnym ujęciu wszystkie wskaźniki hotelowe, wpływ eventów na popyt, czy dane konkurencji. 

Ponadto system proRMS ułatwi Ci tworzenie raportów. Moduł odpowiedzialny za raportowanie to miejsce, w którym masz pełną dowolność tworzenia swoich własnych spersonalizowanych raportów – graficznych i tabelarycznych. Poznaj nasz system i odkryj jeszcze więcej funkcjonalności!


Akademia Qualpro od początku swojego istnienia miała prosty cel – poprzez szkolenia (on-line i stacjonarne) szerzyć świadomość Revenue Managementu w branży hotelarskiej, z czasem jednak rozszerzyliśmy swoje horyzonty o inne specjalności takie jak sprzedaż, użycie Excela, czy rachunkowość w branży hotelarskiej. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń i poszerz swoje kompetencje!


• Doradztwo obejmuje indywidualne i praktyczne wsparcie w zakresie zarządzaniaprzychodami. Pomożemy Ci między innymi w interpretacji danych historycznych,konfiguracji raportów, analizowaniu trendów, zbudowaniu spójnych zasad pricingu i segmentacji, zarządzaniu kanałami dystrybucji lub stosowaniu restrykcji prowadzących do optymalizacji.


• proMaC, czyli Maintenance & Care System to aplikacja do zarządzania zadaniami i zasobami ludzkimi. Dzięki niej będziesz mieć możliwość skutecznie planować i kontrolować pracę Twoich zespołów.

Władysława Reymonta 13, 50-225 Wrocław, Polska

+48 713 773 107

bottom of page