top of page

Profitroom

Simply more bookings

Beautiful%20Nature_edited.jpg

Profitroom to firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż rezerwacji. Naszym celem jest zysk Hotelarzy.


Na rynku technologicznym jesteśmy obecni już od 2008 roku. Nasza przygoda z branżą hotelarską zaczęła się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji bezpośrednio na stronie www. Obecnie nasze rozwiązania znajdują się w kompleksowym i intuicyjnym narzędziu Profitroom Suite.

Składa się on oprócz Booking Engine również z Channel Managera oraz CRMa, który pomaga w koordynowaniu hotelowego marketingu 

i sprzedaży. Naszym najnowszym produktem jest Profitroom Payments, który pozwala automatyzować proces płatności online za rezerwacje w hotelu.

W naszej działalności jesteśmy również agencją marketingową, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy hoteli i apartamentów. Doradzamy i tworzymy konwertujące kampanie marketingowe w internecie.

Więcej rezerwacji jest również ściśle powiązane z „opakowaniem" produktu. Dlatego projektujemy strony internetowe, które oprócz zachwycającego designu powodują wzrost rezerwacji bezpośrednich.


Poznaj bliżej nasze produkty i usługi:

Profitroom Booking Engine - najbardziej efektywny silnik rezerwacji dostępny na rynku

Profitroom Channel Manager - zarządzanie dostępnością w wielu kanałach rezerwacyjnych w jednym miejscu

Profitroom CRM - budowanie trwałych relacji z gośćmi

Profitroom Websites - więcej rezerwacji bezpośrednich dzięki efektywnej stronie internetowej

Profitroom Digital Marketing Services - agencja, która dba o kreacje Twojej marki online

ul. Roosevelta 9, 60-829 Poznań

+48 61 840 23 80

bottom of page