top of page

Booking Solutions sp. z o.o.

Ty zadbaj o swoich gości - My zadbamy, żeby było ich jak najwięcej !

Beautiful%20Nature_edited.jpg

Booking Solutions sp. z o.o.

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego hotelu!

 

Booking Solutions to nowoczesny dostawca rozwiązań marketingowych dla branży hotelarskiej.


Wspieramy obiekty hotelowe już od 2017 roku. Zawsze skupiamy się na indywidualnym podejściu do klienta. Każdy obiekt jest inny, ma inne potrzeby i wymaga innych rozwiązań. Dlatego też przed podjęciem współpracy przeprowadzamy dokładny audyt wszystkich Waszych źródeł rezerwacji w internecie i na podstawie jego wyniku proponujemy indywidualny plan pracy oraz wdrażania zmian.


Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej. Dzięki temu wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzy się Twój obiekt i wiemy jak możemy Ci pomóc.


Projektujemy strony internetowe zgodne z obecnymi trendami oraz dopasowane do potrzeb i rozwiązań branży hotelarskiej. Każda wykonana przez nas strona to indywidualny projekt, dzięki czemu macie pewność, że drugiej takiej nie znajdziecie!


Jako jedyni na rynku posiadam autorski produkt Booking Optymalizator, dzięki któremu oferty obiektów hotelowych na portalach OTA wyświetlają się częściej i wyżej BEZ PODNOSZENIA prowizji dla OTA.


Poprowadzimy dla Was również social media oraz kampanie płatne typu Facebook Ads czy Google Ads. Przygotowujemy konwertujące kreacje reklamowe, optymalizujemy ustawienia tak, byście zawsze otrzymywali najlepsze wyniki.


Indywidualne podejście do każdego z Was powoduje, że zazwyczaj współpraca nie kończy się na jednej usłudze, a na pełnym pakiecie obsługi marketingowej :) Jesteśmy częścią Twojego sukcesu!


Ty zadbaj o swoich Gości - My zadbamy, żeby było ich jak najwięcej!


Booking Solutions Team


Kazimierza Pułaskiego 11, 63-410 Ostrów Wielkopolski, Poland

tel. 502 133 771, 662 315 714

bottom of page