top of page

Stacjeladowania.com

Stacje ładowania samochodów elektrycznych dla hoteli.

Beautiful%20Nature_edited.jpg


Nasza Wizja

Jesteśmy pasjonatami elektromobilności. Ekspertami, którzy inwestują w przyszłość. Każdego dnia wspieramy innowatorów, ładując energią, która porusza biznes, życie, miasto. Od 2019 r. kompleksowo zajmujemy się dostarczeniem, montażem i koordynacją odbiorów UDT stacji ładowania samochodów elektrycznych.


Nasza Misja

Chcemy być partnerem gwarantującym światową jakość, elastyczność i szybkość działania. Partnerem, którego nowoczesne produkty przybierają wiele form, stając się inwestycją, która się opłaca.

Kierowcy elektryków planując swoje wyjazdy, wypoczynek czy rekreację, wybierają takie lokalizacje, które pozwalają im na uzupełnienie poziomu baterii w ich samochodach. Posiadanie na parkingu stacji ładowania samochodów elektrycznych podnosi atrakcyjność obiektu otwierając Państwa na nowych klientów. Takie stacje są widoczne w wyszukiwarkach internetowych oraz dedykowanych aplikacjach stając się standardem w całej Europie.

Wraz z rosnącą ilością samochodów elektrycznych przybywa stacji do ich ładowania. Coraz częściej pod hotelami możemy zobaczyć samochody na zielonych tablicach rejestracyjnych podpięte do dystrybutora energii. Klienci poruszający się „elektrykami” są ekspertami w planowaniu. W trasie poruszają się drogami, na których znajdą punkty szybkiego ładowania DC, szukając noclegu wybierają te hotele, które posiadają na swoich parkingach stacje typu AC. Korzystając z dogodności obiektu hotelowego mają pewność, że w dalszą drogę będą mogli wybrać się z akumulatorem naładowanym do 100%. Wybierając się na wakacje, wyjazd służbowy, czy weekend wybierają hotele, które oferują swoim klientom taką usługę.

Decydując się na montaż stacji ładowania przy swoim obiekcie macie Państwo szansę na zaistnienie w świadomości kierowców „elektryków” już teraz, co w połączeniu z najwyższą jakością oferowaną przez Was usług, pozwoli zdobyć klientów na lata, tym samym zapewniając rozwój Waszej firmie.

Oferujemy wszystkie możliwe rozwiązania w zakresie stacji ładowania samochodów elektrycznych. Działamy w sposób kompleksowy. Edukujemy klientów w zakresie dostępnych rozwiązań, dopasowujemy w sposób indywidualny najlepszą stację ładowania do potrzeb klienta i możliwości technicznych miejsca, w którym stacja będzie zamontowana. Oprócz sprzedaży stacji ładowania oferujemy również szereg dodatkowych usług, tj. Montaż stacji ładowania, pomiary elektryczne (wymagane do UDT), wykonujemy oznakowanie poziome i pionowe, a także koordynujemy odbiory Urzędu Dozoru Technicznego.

Oprócz możliwości zakupu na własność, oferujemy także montaż stacji ładowania bez konieczności inwestowania własnych środków. Współpracujemy w tym zakresie z siecią NOXO.ENERGY. Finansujemy 100% kosztów zakupu stacji ładowania, dobieramy odpowiednią stację do infrastruktury naszego Partnera, instalujemy stację we wcześniej wybranym miejscu i przeprowadzamy niezbędne odbiory UDT. Pokrywany 100% kosztów funkcjonowania stacji - przeglądy, serwisy, zużytą energię. Zapewniamy telefoniczny helpdesk dla użytkowników oraz stale monitorujemy poprawność działania stacji. Dzięki współpracy z NOXO.ENERGY oferujemy możliwość obsługi ładowania pojazdów elektrycznych przy pomocy dedykowanej aplikacji na smartfony lub zbliżeniowych kart RFID. Obiekty hotelowe posiadające stację ładowania umieszczamy w dedykowanych dla kierowców aut elektrycznych mapach stacji ładowania, zapewniając tym samym dodatkową promocję dla hotelu.

W minionym 2022 roku zainstalowaliśmy ponad 140 stacji ładowania samochodów elektrycznych. Obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania infrastrukturą ładowania w porównaniu do lat poprzednich. Wiele z dostarczonych stacji zamontowanych zostało przy obiektach hotelowych. Swoimi działaniami wpływamy nie tylko proekologicznie na świat, ale również pomagamy przedsiębiorstwom pozyskiwać klientów na dotychczasowe usługi, a także oferujemy możliwość zarabiania na usłudze ładowania.

Dekoracyjna 3, Zielona Góra, Polska

+48 604 687 041

bottom of page