top of page

Hotele Plus

Szkolenia, doradztwo i dotacje dla hoteli i restauracji

Beautiful%20Nature_edited.jpg

Hotele PLUS to zespół profesjonalistów z branży HoReCA z bardzo dużym doświadczeniem   we współpracy z obiektami niezależnymi, jak i sieciowymi. Dysponujemy   zespołem doradców branżowych oraz praktyków z wieloletnim doświadczeniem.   


Zrealizowaliśmy z sukcesami wiele projektów doradczych w różnych obszarach związanych z działalnością hotelową i gastronomiczną. Nasze długoletnie   doświadczenie w branży pozwala nam efektywnie i z pełnym profesjonalizmem   zapewnić odpowiednie dopasowanie zakresu działań do realizowanego projektu.


Działamy,   aby tworzyć i dostarczać skuteczne i optymalne rozwiązania w wielu zakresach   działalności obiektu. Naszą siłę i markę tworzą ludzie, których cechuje   uczciwość, etyka i pełne zaangażowania w realizowane projekty. Naszą   rekomendacją są udane realizacje i możliwość weryfikacji naszych działań w   wielu obiektach w całej Polsce.


W jakich obszarach działamy?

  • szkolenia dla hoteli i   restauracji

  • doradztwo   branżowe HoReCa

  • dotacje   UE

  • Grupa Zakupowa

Każdą   współpracę rozpoczynamy od poznania potrzeb, określenia oczekiwań i ustalenia   warunków współpracy. Możemy zrealizować dowolne szkolenie jak również program   doradczy związany z inwestycjami, HR, hotelarstwem i gastronomią. 


Zajmujemy   się zarówno projektami inwestycyjnymi, jak i operacyjnymi. Nasz zespół doświadczonych ekspertów gwarantuje praktyczną wiedzę i wskazówki,   umożliwiające rozwój, a także rozwiązywanie zagadnień związanych z działalnością   operacyjną hotelu czy restauracji.


Co   nas wyróżnia?

  • nasze szkolenia   prowadzą doświadczeni eksperci z branży hotelarstwa, gastronomii i marketingu

  • organizujemy   tylko praktyczne i merytoryczne szkolenia,

  • ponad   100 obiektów, z którymi na co dzień współpracujemy

  • ponad   1500 przeszkolonych osób w 2022 roku, łącznie ponad 10 000,

  • posiadamy prestiżowy   certyfikat jakości usług szkoleniowych oraz certyfikat MSUES

W   Hotelach Plus umożliwiamy obiektom i restauracjom również współpracę w ramach   Grupy Zakupowej. Udział w niej pozwala na dostęp do dedykowanych ofert i   znacznych rabatów nawet do 45%, jakie w ramach Grupy oferują znani i   sprawdzeni na rynku dostawcy. To wymierne oszczędności w kosztach firmy.

bottom of page